Walne zebranie 2020

Cześć

Zgodnie z art. 20 p.4 statutu Stowarzyszenia zapraszamy serdecznie na Walne Zebranie Członków, które odbędzie się w sobotę 1 lutego w ośrodku Hajduczek w Górznie (pow. brodnicki, woj. kujawsko-pomorskie) ul. 3 maja 1. (oficjalne zawiadomienie tutaj).
Ze względu na obowiązek skutecznego powiadomienia członków prosimy o przesłanie informacji o przeczytaniu tej wiadomości.

Zachęcamy do udziału w spotkaniu – mamy do omówienia wiele ważnych spraw związanych z przyszłością Stowarzyszenia – zachęcamy do zapoznania się z pełnym porządkiem obrad.

Prosimy również o pilną deklarację własnej obecności (lub nieobecności) ze względu na konieczność zarezerwowania odpowiedniej ilości miejsc w ośrodku.

Informacje techniczne:

 1. Jak dojechać?

  Kilka osób już zadeklarowało przyjazd samochodami, więc jeżeli ktoś potrzebuje podwózki to dawajcie znać na forum lub grupie FB, postaramy się połączyć zespoły.
  Zarząd będzie pracował w Górznie od piątku, więc możemy też odebrać     przyjezdnych z okolicznych dworców PKP – Brodnica, Jabłonowo     Pomorskie, Działdowo.

 2. Koszty

  Nocleg 29,00 zł za łóżko z opcją własny śpiwór wtedy 19,00 zł.
  Ośrodek może przenocować maksymalnie do 40 osób, więc jeśli frekwencja nie powali to istnieje możliwość przyjazdu z osobami towarzyszącymi (rodziny), ale oczywiście pierwszeństwo tutaj mają członkowie stowarzyszenia.
  Istnieje również możliwość przygotowania dla nas posiłków na miejscu za zwrot kosztów.

 3. Harmonogram spotkania:

  1. Zarząd spotyka się w Górznie w piątek. Mamy w planie podsumowanie kadencji, uzupełnienie dokumentacji i przygotowanie dokumentów do sprawnego przeprowadzenia Walnego Zebrania. Jeśli ktoś ma ochotę się spotkać to zapraszamy już w piątek
  2. W sobotę od rana czekamy na Wasz przyjazd. Jeśli będzie potrzeba możemy odebrać przyjezdnych z okolicznych dworców.
  3. O godzinie 11 rozpoczynamy Walne Zebranie – prosimy o planowanie przybycia odpowiednio wcześniej.
  4. Jeśli nie zbierze się kworum rozpoczynamy w kolejnym terminie czyli o 11.30
  5. Planowo Walne Zebranie powinno się zakończyć do godziny 14, więc po krótkiej przerwie nowy zarząd będzie miał czas na pierwsze zebranie i ukonstytuowanie się, stary zarząd przekaże obowiązki nowemu i wspólnie przygotowujemy wszystkie potrzebne dokumenty.
  6. Około godziny 17 możemy rozpocząć spotkanie integracyjne
  7. W niedzielę po śniadaniu opuszczamy ośrodek.
 4. Pełnomocnictwa

  1. Jeśli nie jesteś w stanie stawić się na Walnym Zebraniu rozważ możliwość ustanowienia pełnomocnika za pomocą odpowiedniego pisma. Pełnomocnikiem może być dowolna osoba – niekoniecznie inny członek stowarzyszenia.
  2. Jeśli mimo swojej nieobecności chcesz kandydować do Zarządu lub Komisji rewizyjnej musisz wypełnić dodatkowo oświadczenie woli oraz oświadczenie o niekaralności. Oświadczenia te będą wymagane również od kandydatów obecnych na miejscu.
  3. Aby Twoje pełnomocnictwo było ważne musimy otrzymać jego oryginał w trzech egzemplarzach (!!!)  w dniu Walnego Zebrania podczas podpisywania listy obecności. Uprzedzając pytania – to nie może być skan ani zdjęcie. Do 7 dni po Walnym nowy zarząd będzie musiał złożyć te dokumenty w KRS, a oni nie przyjmą skanów.
   “Oryginał dostarczę później” niestety również nie wchodzi w grę.

Obecność potwierdzili:

 1. Olga|Yanosik
 2. Jendrusk
 3. Cristoffs
 4. RicoElectrico
 5. Polimerek
 6. ZiutusPL
 7. Kocio
 8. Domnioo
 9. Box Team PL
 10. Pluskikulski
 11. Masti
 12. Szydzio
 13. Paweł Sadowski