Współpraca z portalem GisPlay.pl

27 lip

Mam zaszczyt poinformować, że Stowarzyszenie OpenStreetMap Polska podpisało porozumienie o współpracy z portalem internetowym gisplay.pl. Zakłada ono promocję i wspieranie projektu OpenStreetMap i rozpowszechnianie nowoczesnych rozwiązań mapowych opartych na danych OSM.

Portal gisplay.pl. , jest ogólnodostępnym i bezpłatny serwisem informacyjnym, skierowanym do osób zainteresowanych tematyką GIS (Systemy informacji Geograficznej), geodezji, kartografii, nawigacji satelitarnej, urbanistyki oraz tematami pokrewnymi. Od jakiegoś czasu ukazywały się na jego łamach informacje dotyczące OpenStreetMap, dlatego zdecydowaliśmy się zacieśnić tą współpracę.

List intencyjny w tej sprawie podpisali Andrzej Kępys (Prezes) oraz Włodzimierz Bartczak (Wiceprezes) ze strony Stowarzyszenie OpenStreetMap Polska oraz Karol Marcinów – redaktor naczelny portalu gisplay.pl. Zapraszam też do poczytania artykułu na portalu.

Możecie się spodziewać zdecydowanie więcej informacji dotyczących społeczności OpenStreetMap na łamach portalu. Tym samym jeśli ktoś z was chciałby się podzielić swoimi sukcesami w ramach edytowania lub zajęć związanych OpenStreetMap, to może się to ukazać nie tylko na naszych wewnętrznych mediach.