Współpraca z CloudFerro

14 sty

Stowarzyszenie OpenStreetMap Polska ma zaszczyt poinformować o podpisaniu porozumienia z CloudFerro operatora platformy Creodias.

Dzięki wsparciu otrzymaliśmy możliwość korzystania z usług chmury obliczeniowej (moc obliczeniowa i przestrzeń dyskowa dostępna za pośrednictwem internetu), które umożliwią dalszy rozwój projektu www.openaedmap.org. Mam nadzieję, że nie jest to jedyny projekt, który będziemy wspólnie realizować. Współpraca nie ogranicza się do jedynie to usług chmurowych. Specjaliści z CloudFerro przygotowali serwis WMS, który wykorzystuje zebrane przez nas dane i jest dostępny nieodpłatnie dla każdego zainteresowanego tematyka lokalizacji AED w Polsce i na Świecie. Zachęcam do wykorzystania ich w projektach Ratujących Życie!

Pod tym adresem znajdziecie dane urządzeń AED na terenie Polski

https://geo.cloudferro.com/ogc/wms?map=/OSM/AED/Poland

Pod tym adresem znajdziecie dane urządzeń AED na całym Świecie

https://geo.cloudferro.com/ogc/wms?map=/OSM/AED/World

Przypominam jednocześnie, że ciągłe poszukujemy chętnych wolontariuszy do pomocy w rozwoju projektu, obecnie najbardziej potrzebujemy osób ze znajomością React JS. Szczegóły znajdziecie  https://github.com/openstreetmap-polska/openaedmap-frontend Jesli jesteście zainteresowani wspólpracą w tym zakresie lub macie ciekawe pomysły oparte na danych OpenStreetMap zapraszamy do kontaku.